Hakkımızda

Yüksek kaliteli, güvenilir bir temizlik hizmeti almayı düşündüğünüzde tek seçeneğiniz olmayı hedefliyoruz.

About Us

10 yıldan fazla temizlik deneyimi

Temizlik Şirketi hizmeti, ticari, kurumsal, endüstriyel ve konut müşterilerine kapsamlı, yüksek kaliteli, güvenilir temizlik çözümleri sağlayan tam entegre bir temizlik hizmetleri şirketidir.

Özenli yönetimimiz ve iş etiğimiz, Temizlik Şirketi hizmet iş felsefesinin merkezinde yer alır ve tutarlı, kaliteli temizlik hizmetleri sunmada kritik önem taşır. Direktörümüzle doğrudan erişim ve etkileşim yoluyla yönetimimizi müşteriye karşı hesap verebilir kılmaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimize güvenilir, kaliteli, uygun maliyetli temizlik çözümleri sunan temizlik hizmetlerinin sağlanmasında pazar lideri olmayı hedefler.

Vizyonumuz

Türkiye içerisinde 1015'ten fazla referansımız. Bütün müşterilerimizin ortak noktası ise "memnuniyet".

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Mükemmellik konusundaki itibarımız nedeniyle bizi seçin. 10 yıldan fazla bir süredir kalite ve müşteri hizmetleri için bir isim kazandık.

Bizimle Memnuniyetiniz
Garanti Edilir

Poyraz Temizleme içerisinde çalışan uzmanlar, ülke çapındaki değerli müşterilerimiz için kapsamlı ev temizlik hizmetleri sunmayı taahhüt etmektedir..

Sigortalı
Temizlik Ekibi

Şirketimiz tamamen teminatlıdır ve sigortalıdır, bu da bizi konut temizlik şirketi olarak işe aldığınızda içinizin rahat olabileceği anlamına gelir.
Tam Eğitimli Çalışan Sayısı

Tam Eğitimli Çalışanlarımızdan
Oluşuyor

Bu, her bireyin kapsamlı bir tarama sürecinden geçtiği ve ardından ev temizlik hizmetlerimizin her alanında eğitildiği anlamına gelir..

Evinizin Temizliği
Güvende

Sizin için daha önemli olan şeylere odaklanırken evinizin emin ellerde olduğunu bilerek içinizin rahat etmesini sağlamalısınız.

Telefon Üzerinden Ücretsiz
Fiyat Alabilirsiniz

Poyraz Temizleme, kendinize ve en çok sevdiğiniz şeylere daha fazla zaman ayırırken güzel bir ev sahibi olmanın anahtarıdır.

Hizmetimizi
Garanti Ediyoruz

Poyraz Temizleme, her müşteriye en üst düzeyde kalite, hizmet ve değer sunmaya çalışmaktadır. Memnun kalmadıysanız lütfen bizi bilgilendirin.